Psikoterapie denince akla hep konuşma,en çok uygulanan psikoterapi metoduysa davranışçı terapi ve analitik terapi gelir. Oysa Psikoterapi sadece konuşmayla sınırlamak doğru değildir. Günümüzde bir çok psikoterapi metodu vardır. Terapiste gidildiğinde genelde kişiye en uygun olabilecek metoda karar verilir ve bu metodla tedavi uygulanır.

Ben tedavide sadece bir metodla kişinin sağlığına kısa sürede kavuşacağını henüz gözlemlemedim, tabiiki tek metodla uzun süre bir tedaviden sonra sağlığına kavuşanlar var, bunu reddetmiyorum.

Sundugum tedavide, ki bu gerek konuşma tedadivisi, gerek hipnoz, gerek beyin programlaması ve davranış programlaması, gerek EMDR olsun kişiye özel bir değil birçok metodtan bir terapi planı çıkarıp, kişinin ihtiyacına göre bunları tedavide ugulayarak hastanın kısa sürede (3-10 seans) sağlığa kavuşmanı sağlarım.
Şöyle düşünün bir mağazaya girdiniz ve bedeninize uygun bir kıyafet aldnız. İşte bu kıyafet bir tedavi metodudur. Bu kıyafete iyice baktığınızda ya boyunu kısaltmanız, yada daraltmanız veya kollarını ayarlamanız gerekir. Kısaca bir metod belki sizi giydirebilir ama üstünüze tamı tamına oturmaz.
Ben her insanın kalıbı farklı diyorum. Bunun için terzi tam kalıbına göre diker ve bedeninize uyacak şekilde size kiyafeti hazırlar. Burdan bakınca ben kendimi terzi olarak görmekteyim bir değil birçok medotla tıpkı terzinin size diktiği kıyafet gibi size uygun tedavi metodlarını seçip, birden fazla metodla sizinle birlikte calışıp daha hızlı ve çabuk sağlığınıza kavuşmada yardımcı oluyorum.
Diğer Terapistlerden farkım burada. Heryerde elbise alabilirsiniz ama kalıbınıza uygun elbiseyi çok az yerde diktirebilirseniz.

Benim için her insan özel, her insan farklı, her insan değerlidir. Her bir insana ona uygun ve özel bir tedavi sunulmalı ve bu tedavi onu güven ile taşımalı ki hasta bunu hissedebilsin. Güveni hisseden hasta umutlanır, güçlenir, buda bilinçaltının kişinin iyileşmesi için olumlu desteğini beraberinde getirir. Bilincaltından gelen bu destekle kişi kısa zamanda sağığına kavuşur.

Hastalarımla yaptığım tedaviler belirttigim gibi birçok metodun karışımından oluşur bu sayfamda bilinmek istenilen iki medot üzerine sizi aydınlatıyorum.